Vereség Tiszaföldváron

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei I. osztályú labdarúgóbajnokság 8. fordulójában a tiszaföldváriak vendége volt a JFC. Az élmezőnybe tartozó két csapat összecsapásán a félidőben még a mieink vezettek, ám a hazaiaknak a második félidőben sikerült a fordítás és otthon tartották a 3 bajnoki pontot.

Nem várt könnyű feladat a bajnokság 8. fordulójában Besenyi Gábor fiaira, hiszen a 6 győzelemmel és mindösszesen egyetlen vereséggel álló Tiszaföldvár otthonában kellett pályára lépniük. Bár minden a hazaiak mellett szólt, az első negyvenöt percben jól helyt állt a JFC, amely Nagy Ferenc góljával a 39. percben meg is szerezte a vezetést (0-1). Sajnos a fordulás után a hazaiak 6 perc alatt megfordították a találkozó állását. Az 55. percben Oláh Ákos talált a JFC kapujába (1-1), majd alig hat perccel később Bozsó László már a vezetést is megszerezte a tiszaföldváriaknak (2-1). Bár még félóra hátra volt a találkozóból, újabb gól már nem született, így a hazaiak megszerezték szezonbeli hetedik sikerüket, s ezzel a tabella második helyére jöttek fel.

Tiszaföldvár SE – Jászberényi FC 2-1 (0-1)

Szajol KLK – Mezőtúri AFC-Rafi 1-0

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei labdarúgóbajnokság I. osztályának állása a 8. fordulót követően:

16. Kunhegyes ESE (11-38) 0

A bajnokság 9, fordulójában a JFC a 3. helyen álló Jászfényszaru csapatát fogadja.