Egy pont Hidasnémetiből

A labdarúgó NB III Keleti-csoportjának szerdai, második fordulójában az újonc Hidasnémeti otthonában lépett pályára a Jászberényi FC. Bár csapatunk több helyzetet kidolgozott, végül meg kellett elégednie a döntetlenért járó egy ponttal.

A bajnokság első fordulójában a hidasnémetiek nem léptek pályára, s a zöld asztal mellett játék nélkül veszítették el a három bajnoki pontot. A második játéknapon viszont már ott volt a pályán az újonc gárda és hazai környezetben egy pontot szerzett a JFC ellen.

A találkozó első félidejében nem esett gól, mindkét oldalon egy-egy kapufát lehetett feljegyezni. A második 45 percben Németh Gyula csapata irányította a játékot, ám fölényét egészen a 72. perig nem tudta gólra váltani. Ekkor Asztalos három védőt is kicselezett, majd a kapuba gurított (0-1). A rendes játékidő vége előtt 5 perccel egy szerencsés góllal egyenlítettek a hazaiak. Egy kapu elé beívelt labdába László térddel ért bele, s a játékszer róla pattan Bonica mellett a kapuba (1-1). Az öngól ellenére a hosszabbítás 2. percében majdnem sikerült a győzelmet kiharcolnia csapatunknak, ám Sárossy 16 méterről leadott lövését a felső kapufa „hárította”.

20. Törökszentmiklósi FC-Veteriner (0-8) 0

A bajnokság 3. fordulójában, augusztus 15-én a Jászberényi FC a Putnok FC csapatát fogadja. A találkozó 17.30 órakor kezdődik a Jászberényi Városi Stadionban.