JFC: az első idegenbeli siker

A JNSZ Vármegyei I. osztályban szereplő Jászberényi FC csapata a bajnokság negyedik fordulójában Kunszentmártonban lépett pályára és megszerezte az új szezonban az első idegenbeli sikerét. Így négy játéknap után ötven százalékos teljesítménnyel a mezőny közepén áll az együttes.

A kunszentmártoni találkozón az első negyedóra vége felé, a 13. percben Varga László szerzett vezetést a JFC-nek  (0-1). A félidő hátralévő részében – bár helyzetek akadtak – újabb gól már nem született, s így a mieink mehettek előnnyel a pihenőre.

A második játékrészben először a hazaiak találtak a kapuba, akik Szabados Sándor László góljával egyenlíteni tudtak a 63. percben (1-1). A találkozó hajrája azután Besenyi Gábor csapatának sikerült jobban. A 75. percben Szentmiklósi Dániel találatával ugyanis ismét vezetést szerzett a JFC (1-2), s hat perccel később Fajkó Ákos is betalált a hazaiak kapujába (1-3). Innen pedig már nem volt visszaút a házigazdáknak, s a győzelemért járó három pontot a JFC zsebelte be.

NP-HUNGÁRIA-KUTE – JFC 1-3 (0-1)