Jánoshida is kipipálva

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei I. osztályú labdarúgóbajnokság 14. fordulójában a jánoshidaiak vendégszerepeltek a Jászberényi Városi Stadionban. A JFC csapata nem volt igazán szíves vendéglátó, hiszen jó sorozatát folytatva az együttes a jánoshidaiakat is üres kézzel küldte haza.

Tizenhárom forduló után a JFC 30 ponttal az 5. helyen várta a 20 pontos, 7. helyen tanyázó jánoshidaiakat. A mérkőzés esélyese Besenyi Gábor csapata volt, s ennek megfelelően is kezdődött az összecsapás. Alig telt el 8 perc, s már 2-0 állt az eredményjelzőn. Sali Roland ugyanis a 6. és 8. percben is vendégek kapujába talált. Hogy ne a második félidőre maradjon a végső döntés, arról a 26. percben Palcsó Martin László gondoskodott, aki háromra növelte a mieink előnyét (3-0). Azaz, egy félidő alatt eldőlt a 3 bajnoki pont sorsa.

A második 45 percben Nagy László találatára a vendégek Szokolai Viktor révén válaszoltak (4-1), de a végső szó is a mieinké volt. Az 5-1-es végeredményt a 69. percben Fajkó Ákos állította be. Egyetlen pillanatra sem volt kérdéses, hogy a JFC folytatja jó sorozatát, s győzelmének köszönhetően az együttes a 14. forduló után feljött a bajnoki táblázaton a harmadik helyre.

JFC – Jánoshida SE 5-1 (3-0)

Gólszerzők: Sali Roland (2), Palcsó Martin László, Nagy László, Fajkó Ákos illetve Szokolai Viktor

16. Kunhegyes ESE (21-66) 3

A Törökszentmiklósi FC Veteriner és a Szajol KLK egy mérkőzéssel kevesebbet játszott.

A bajnokság 15. fordulójában a JFC a Kisújszállási SE csapatát fogadja.