Szatmári Hotel Kupa strandröplabda torna a Lehel Termálfürdő és Kempingben

Mint már megszokhattuk idén nyáron is sor került egy strandröplabda tornára Jászberényben, a Lehel Termálfürdő strandján. 8 csapat nevezett, két négyes csoportban zajlottak a mérkőzések. Az egyik csoportban a Dupla vagy semmi magabiztosan hozta meccseit, még úgy is, hogy 2! főből állt a csapatuk, itt a négy közé a Lángelmék jutott be másodikként. A csoportharmadik helyért a Ligosakesz legyőzte a PGYM SE csapatát, így a 6. helyen végzett, míg a PGYM lett a 7. helyezett. A másik csoportban a “Szokásos” csapat két ellenfelét is magabiztosan verte 2:0-ra, egyedül a Purhabbal izzadt meg (2:1). A csoportharmadik helyért a Sunfire nyert a Bitcoinfanok ellen, így az 5. helyen végzett, a Bitcoinfanok pedig nyolcadikok lettek. A keresztjátékokban a “Szokásos” csapat a Lángelméket, míg a Dupla vagy semmi a Purhabot győzte le, így ők jutottak a döntőbe. A bronzmeccset a Lángelmék nyerte, így ők lettek a harmadikok, míg a Purhab a negyedik helyen végzett. A döntőben nagy csata folyt, de végül a rutin győzedelmeskedett, a fáradtabb Dupla vagy semmi meghajolt a “Szokásos” csapat előtt, akik a nap végén magasba emelhették a Szatmári Hotel Kupát. A torna legjobb férfi játékosa Dr. Matics Zsombor, a legjobb női játékosa pedig Ács-Hernádi Anna lett.