Visszavágott a Warriors

Az Óbudai kalózok GJE csapatát fogadta, november 22-én vasárnap, a jégkorong OB IV/A csoportos bajnokságban a Jászberényi Warriors csapata. Nagy küzdelemben visszavágott a  tavalyi elődöntőbeli vereségért a berényi alakulat, s jelenleg a 4. helyen áll a 11 csapatot felvonultató mezőnyben.

Az első harmadban egyetlen gól született, azt Tátrai Tamás szerezte, s az előny a mieinknél volt. Mindkét együttes nagy figyelmet fordított a védekezésre, s bár helyzetek voltak egyik és másik oldalon is, a második 20 perc is csak két gólt hozott. Előbb Koczka Csaba talált a fővárosiak kapujába (2-0), majd Bartos Ferenc szépített (2-1). Így a döntés a harmadik harmadra maradt. Legalábbis így gondoltuk, ám azután egészen másként alakult a találkozó. Az óbudaiak Karap Attila találatával egyenlíteni tudtak, s a mérkőzés 2-2-es eredménnyel zárult.

A  győztes kilétéről a büntetőlövések döntöttek, s ez a mieinknek sikerült jobban. Rusvai, Oskola és Guba is betalált az ellenfél kapujába, míg nálunk Csókási remekelt a kapuban, s ez meghozta a várva várt győzelmet.

Nagy diadal volt, melyhez kellett a szurkolók segítsége is, akik mindig átsegítik a csapatot a legnehezebb pillanatokon is.

11. Lizards (13-29) 0

A Lizards, a Warriors Jászberény és az Óbudai Kalózok GJE 4-4, a többi csapat 3 mérkőzést játszott eddig.