Kiszakadt a gólzsák

Jól kezdte, majd egy rossz sorozat után immár negyedik győzelmét aratta vasárnap délután a JFC csapata az NB III Keleti-csoportjában. Ráadásul ezúttal igen látványos játékkal öt gólig jutottak Németh Gyula fiai a tállyaiak ellen.

Az első 15 fordulóban 21 alkalommal találtak ellenfeleik kapujába a Jászberényi FC játékosai, s így az együttes gólkülönbsége mínuszos volt. Ez viszont vasárnap óta már a múlt, hiszen a Tállya ellen hazai pályán nem kevesebb, mint öt alkalommal zörgették meg a vendégek hálóját a mieink.

A 15. percben Tóth Olivér kezdte a gólgyártást (1-0), s erre 7 perccel később Rubish még válaszolt (1-1). A nagyszünetre viszont már kétgólos előnnyel mehettek a JFC játékosai, mert a 29. percben Szöllősi (2-1), majd a 43. percben Asztalos is a vendégek kapujába talált (3-1).

A fordulást követően csak 9 percet kellett várni az újabb JFC gólra. Borics 16 méterről talált a tállyai kapuba (4-1). A kiesés elől menekülő vendégek nem adták fel és a 80. percben Nyitrai büntetőből csökkentette a két csapat közötti különbséget (4-2). A végeredményt a találkozóm 83. percében Kurunci állította be (5-2).

Lendületes, jó játékkal teljesen megérdemelten szerezte meg ilyen különbséggel is a három bajnoki pontot a JFC. A sorozatban elért negyedik győzelmével már a középmezőny tagja a JFC.

19. Törökszentmiklósi FC-Veteriner (11-37) 4

A bajnokság 17. fordulójában a Jászberényi FC – november 14-én – a Sényő-CARNIFEX FC vendégeként lép pályára. A találkozó 13 órakor kezdődik.