Nem adta könnyen a három pontot a Putnok

Rekkenő hőségben léptek pályára a csapatok vasárnap délután az NB III Keleti-csoportjának 3. fordulójában. A Jászberényi FC a Putnok együttesét fogadta és küzdelmes mérkőzésen tartotta itthon a három bajnoki pontot.

Az első félidő 40. percéig kellett várni a találkozó első góljára, melyet a JFC szerzett. Szöllősi szögletét Aranyos fejelte a kapuba (1-0). Így a mieink vonulhattak előnnyel az öltözőbe az első játékrész végét követően.

A második 45 perc vendég góllal kezdődött. A 49. percben védőink nem tudtak felszabadítani a 16-oson belül, s Katona Bence a kapunkba talált (1-1). Csak két percig örülhettek az egyenlítésnek a vendégek. Egyenlítő góljukat követően 60 másodperc múlva ugyanis Szöllősi szögletét követően nagy kavarodás alakult ki a putnoki kapu előtt és végül Szanku kortorta a labdát a gólvonalon túlra (2-1). Bár még nagyon sok idő volt hátra, újabb gól már nem született, s így begyűjtötte csapatunk a 3 bajnoki pontot.

20. Törökszentmiklósi FC-Veteriner (1-12) 0

A bajnokság 4. fordulójában, augusztus 22-én (vasárnap) Füzesgyarmat csapatát fogadja a JFC. A találkozó 17.30 órakor kezdődik a Jászberényi Városi Stadionban.