Ismételtük a négygólos sikert a Törökszentmiklós ellen

A 2021/2022-es bajnoki szezont az újonc Törökszentmiklósi FC – Veteriner elleni hazai győzelemmel kezdte a Jászberényi FC csapata. Németh Gyula fiai 4 góllal győzték le ellenfelüket, s ezt a sikert az előrehozott tavaszi fordulóban, vasárnap idegenben megismételték.

Esélyesként lépett pályára vasárnap az idei utolsó bajnoki mérkőzésén Törökszentmiklóson a Jászberényi FC csapata. A 19 forduló alatt csak nyolc pontot szerző újonc ellen kötelezőnek számított a három pont begyűjtése. Persze megyén belüli rangadóról volt szó, amely azért nem tűnt olyan könnyűnek. Nos, az első félidőben még tartották a lépést a mieinkkel a hazaiak, ám a második félidőre „elfogyott” a törökszentmiklósi csapat és Németh Gyula fiai a hazai 4-0 után idegenben is négy góllal, 5-1-re győzték le ellenfelüket.

A JFC már a 4. percben megszerezte a vezetést, amikor Erdős Gábor talált a hazaiak kapujába. A folytatásban ugyan adódtak helyzetek, de egészen a 44. percig kellett várni a második gólra. Ezt a hazaiak szerezték Pataki Zoltán révén, s így a nagyszünetre 1-1-es állással mehettek a csapatok.

A második 45 percben viszont már csak a mieink találtak az ellenfelük kapujába. Az 51. percben Tóth Olivér gólja jelentette a vezetést a JFC számára (1-2), majd 14 perccel később Erdős Gábor duplázott (1-3). A góleső pedig nem áll el, a 70. percben Kurunczi Gábor, majd a 82. percben Lakatos Dávid volt eredményes és kialakult az 1-5-ös végeredmény. Azaz a hazai négygólos siker után idegenben is négygólos különbséggel győzte le a JFC az újonc megyei vetélytársát, a Törökszentmiklósi FC-Veterinert.

Törökszentmiklósi FC-Veteriner – Jászberényi FC 1-5