Ezüstérmes a női focicsapat

Befejeződtek a Pest megyei női 3/4 pályás labdarúgó bajnokság 2017-18. évi küzdelmei is. A jászberényi hölgyek az előkelő második helyen végeztek.

A kissé nehézkesen induló őszi szezont öt győzelemmel, egy döntetlennel és két vereséggel a harmadik helyen zárták városunk női focistái. A tavaszi idény teljesítménye azonban mindent felülmúlt, hiszen mindössze – már tét nélküli mérkőzésen az utolsó fordulóban – egy alkalommal hagyták el a pályát vesztesen, a többi hét összecsapást megnyerték. A csoportban a legtöbb gólt szerezték, szám szerint negyvenötöt és legyőzték hazai környezetben a bajnok Vác-Deákvár együttesét is, 3-1 arányban. A harmadik helyezett Gödöllőre nyolc pontot vertek rá. Egymásért küzdő csapat voltunk – mondta Göblyös Imola játékos-edző az idény végeztével. Az is bebizonyosodott, hogy a fiatalabbakhoz is bátran hozzá lehetett nyúlni. Az U16-os korosztály alkalmanként felhozott játékosai nem vallottak szégyent, sőt sokat segítettek a felnőtteknek az ezüstérem megszerzésében.