Autós sikerek

Idén ötödik alkalommal rendezték Szolnokon a Zilahi Autoglas Kupát, ahol nagyon jól szerepeltek a jászberényi autósok.

A Szolnok Autósport Egyesület és a Zilahi Autoglas szervezésében, június 17-én vasárnap a volt „Lengyel Piac” területén találkoztak az ügyességi autóversenyzők és a sport iránt érdeklődők. A verseny célja az volt, hogy biztonságos körülmények között bárki kipróbálhatta vezetéstechnikai tudását. Az egész napos autós dzsemborira a családokat és a gyerekeknek is várták a szervezők, akiknek más kikapcsolódási lehetőséget is kínáltak. A versenyen részt vett a Jászberény I. autós csapat is, akiknek tagjai remek eredményeket produkáltak.

Halápi Zsolt A-2 kategóriában 2. helyezett lett. Sós Gábor a széria-2 első helyét szerezte meg, Bárkányi Alex pedig, 2. lett. Taczman Zsolt nemcsak a széria-3 kategóriagyőztese lett, hanem a Széria abszolút győzelmet is megszerezte. Teljesítményével Kaposznyák Mihályt előzte meg, aki a 2. helyen végzett. A családi versenyben is jól szerepeltek Taczmanék, hiszen a 2. helyet szerezték meg.