Újabb hokigyőzelem

Előző számunkban két jégkorongcsapatunk győzelméről számoltunk be. Most újabb sikeres szereplésről tájékoztatjuk olvasóinkat.

Az Amatőr Hoki Liga II. osztályában szereplő Jászberényi CHC az Óbudán található Gepárd „sátortetős” jégpályára utazott az elmúlt szombaton este, hogy megmérkőzzön a helyi jégkorong csapattal. A vendéglátók nem nagyon udvariaskodtak, hiszen már a 6. percben betaláltak a berényi kapuba, 1-0. Szerencsére Horváth György még az első harmadban egalizálta az eredményt. A térfélcsere után először Balogh Zsolt mattolta a vendéglátók kapusát, 1-2, majd Ludasi Csaba átadásából Ács Viktor talált a hálóba, 1-3. Versegi Imre gólpassza révén Balogh Zsolt arról gondoskodott, hogy nyugodtan, 4-1-es vezetéssel töltsék a második szünetet. Az utolsó harmadot szinte végig emberhátrányban játszották a berényiek, hiszen egy valaki mindig a büntetőpadról figyelte társait. A többiek viszont derekasan állták a Gepárdok rohamait. Sőt amikor a berényiek kerültek emberelőnybe – Versegi asszisztjából – Urbán Krisztián állította be a végeredményt. Gepárd Senior B – Jászberényi CHC 1-5.Két mérkőzésük van még hátra, egy idegenben, egy pedig hazai pályán.