A Szigeti Bikák lőtték jobban a büntetőket

Január 29-én a Pesterzsébeti Jégcsarnokban a Szigeti Bikák ellen lépett jégre a jégkorong OB III-ban a Lehel HC csapata. A bajnoki pontok sorsa büntetőlövésekkel dőlt el, amely a hazaiak sikerét hozta.

Jól kezdődött a Szigeti Bikák elleni találkozón a Lehel HC, hiszen az első negyed után a mienk vezetek 2-0-ra. Várkonyi Bence duplájával szerzett előnyt városunk csapata. A második játékrészben a hazaiak szereztek két gólt, így a döntős a harmadik negyedre maradt. Igen ám, de ez sem hozott döntést, mert mindkét együttes kétszer-kétszer volt eredményes. A mieink közül Várkonyi Bence és Hetler Ádám volt eredményes (4-4). A hosszabbításban nem bírtak egymással a csapatok, így a győztes kilétéről a büntetőlövések döntöttek. Ezt a Szigeti Bikák lőtték jobban, s így végül 5-4-re ők nyerték meg a találkozót.

Szigeti Bikák – Lehel HC 5-4 (0-2, 2-0, 2-2, 1-0) büntetőlövésekkel