Dobogón a birkózók

Városunk birkózói elkezdték az őszi menetelést: egy bronz mellé három aranyérmet kasszíroztak.

Augusztus utolsó hétvégéjén rendezték Miskolcon a Veterán Kötött- és Szabadfogású Magyar Bajnokságot, amelyen a Jászberényi Birkózó Club két versenyzővel vett részt. A 35-40 éves korosztályban a 100 kilósok között Calu László szabadfogásban remek birkózással, 2 győztes- és egy vesztes mérkőzés után bronzérmet nyert. Idén az “F” és a “G” kategória küzdelmeit egyben rendezték, azaz a 60-70 éves korosztályt összevonták, ahol Száraz Ferenc mindkét fogásnemben aranyérmet szerzett.

Szeptember 2-án Egerben rendezték az Egyetemi Magyar Bajnokságot. Száraz Vivien 75 kg-ban ismét bajnoki címet szerzett, ezúttal két tusgyőzelemmel. Ez volt számára sorrendben a harmadik egyetemi aranyérem.