Rövid hírek

Jégkorong. Március 8-án, a jászberényi jégpályán játszotta harmadik mérkőzését az OBIV/A-s jégkorongbajnokság döntőbe jutásáért a jászberényi Harcosok csapata az újpestiekkel. A vendégek találtak be először a berényi kapuba az első harmadban, amit Remete Ádám a második etap elején kiegyenlített, 1-1. Később is volt helyzetük, de nem sikerült gólt szerezniük. Az utolsó harmadban a lila fehérek kétszer is mattolták a Harcosok kapusát, amire Rusvai Martin egyszer tudott válaszolni. Warriors Jászberény – Újpesti Ragadozók 2-3. Ezzel elúszott a döntőbe való kerülés, viszont a bronzérem még bezsebelhető, amiért a Zuglói Piranhák csapatát kell majd legyőzniük.

Autóverseny. Március 7-én, a Mezőkövesdi Szlalom Bajnokság első futamát rendezték meg változó útviszonyok között. Reggel vízen, déltől viszont már szárazon, napsütésben. Jászberényt többen is képviselték. Kövér Tamás Koppány S3, Sós Gábor pedig S4 osztályban első hellyel öregbítette városunk autósainak hírnevét. Továbbá Kaposznyák Mihály S5-ben 2. lett, míg ugyanebben a kategóriában Csizmadia Viktor a 3. helyen végzett.