Rövid sporthírek

Női junior kézilabda NB II. Jászberény junior női kézilabdacsapata, az NB II. Dél csoportjában a 9. helyen tartózkodó Szigetszentmiklós együttesét fogadta. A Turcsányiné Pesti Edit által vezetett együttes ezúttal nagyon jól játszott és nagyarányú győzelmet arattak: Jászberényi TF DSE – Szigetszentmiklós 39-27

Utánpótlás labdarúgás NBII. U-19: BKV Előre – JFC 1-1, U-17: BKV Előre – JFC 2-2; U-15: JSE – Dunaújváros 1-3, U-14: JSE – Dunaújváros 3-0;

Sakk NB II. Erkel csoportban szereplő jászberényi sakkcsapat a listavezető Honvéd Auróra SE vendége volt. A 9. fordulóban érvényesült a papírformának megfelelően a fővárosiak biztos győzelmet arattak: HASE – Jászberényi Sakk Kör 8.5 – 3.5

Balaton Szupermaraton futóverseny. A JászTri néven induló, Demeter Gábor – Hajdú Ákos – Demeter Mónika alkotta csapat a 3. helyezést szerezte meg a Balaton partján. A futók eredményének értékét növeli, hogy vegyes összeállítású csapatként, a férfiak között sikerült elérni eredményüket. A „Fél-Balaton csapatban” versenyszámban két nap alatt közel 100 km-t kellett megtenni a Balaton északi partján.

Asztalitenisz. Ez évi második szenior bajnokságát bonyolította le a Magyar Asztalitenisz Szövetség március 19 és 20-án, Szigetcsépen. A 19. Húsvéti Kupa elnevezésű ranglista versenyen, a férfi 75+ korcsoportban, párosban aranyérmes lett a Rigó – Kalla páros. Az egyéniben Rigó Lehel a 2., míg Kalla Tibor 4. helyezést ért el. Az országos ranglistán továbbra is tartják előkelő helyüket.