Elődöntőben a röplabdásaink

Óriási sikert ért el a jászberényi női röplabda csapat a Magyar Kupában. Az első hazai mérkőzésen 3-1 arányú vereséget szenvedett a Deme Gábor által irányított női alakulat. Sőt az ezt követő bajnoki mérkőzésen a fővárosban – szoros játszmákban ugyan, de – szintén alulmaradtak az UTE ellenében.

Következett december 23-án a Magyar Kupa visszavágó Újpesten, ahol hatalmas lelkesedéssel, óriási csatában, de remek játékkal 3-0 arányban megnyertük a meccset. A kiírásnak megfelelően következett az un. „arany szett” ahol szintén hatalmas csata alakult ki, de ezt is a berényi lányok nyerték.

UTE – Jászberényi Röplabda Klub: 0:4 (-27, -25, -22, -14)

„Nem volt gyenge pontunk. Szerintem nagy bravúr, hogy benne vagyunk a négyben, akár még érmet is nyerhetünk. Nagyon büszke vagyok a lányokra.” – nyilatkozta nagy örömmel a mérkőzés után Deme Gábor vezetőedző.
Az elődöntőben a lányok a bajnok Békéscsabával találkoznak. Az első mérkőzés lapunk megjelenése napján, január 7-én, csütörtökön 18 óra 30-kor kezdődik a Bercsényi úti Sportcsarnokban.