Öt érem Salgótarjánból

Október 22-én Salgótarjánban rendezték, a II. Palóc Kupa nyílt Ippon Shobu Karate versenyt.

Az Országos Bajnokságon öt érmet szereztek a jászberényi versenyzők. A salgótarjáni sporteseményen harminc karate klub több mint 230 versenyzője lépett tatamira. A mieinken kívül – többek között – Győr, Eger, Heves, és Tiszavasvári is képviseltette magát, sőt még Szerbiából is érkeztek versenyzők. A Jászberényi SE JKA Shotokan Karate Szakosztály fiatal versenyzői heten mérettették meg magukat a nívós eseményen. Minden versenyző becsülettel helyt állt: három arany és két bronzéremmel térhettek haza Rékai Ferenc edző tanítványai.

László Tamás: küzdelem 1. hely, kata 3. hely; Faragó Péter: küzdelem 3. hely; Fodor Patrik: küzdelem és kata egyaránt 1. hely, így kategóriájának abszolút győzteseként kétszer állhatott a dobogó legfelső fokára.