Megtekintések száma: 55
0 0
Olvasási idő:1 perc, 51 másodperc

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei I. osztályú, felnőtt labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában a Jászberényi FC Cserkeszőlőn lépett pályára. Besenyi Gábor fiai érvényesítették a papírformát és magabiztosan szerezték meg a győzelemért járó három bajnoki pontot.

A három pontért utazott Cserkeszőlőre a Jászberényi FC csapata a bajnokság 8. fordulójában. Ezzel a dobogós harmadik helyét szerette volna megerősíteni az együttes.

Nos, a találkozó pontosan úgy alakult, ahogy azt a mieink tervezték. Már a 12. percben vezetést szerzett csapatunk Varga László találatával, majd két perccel később Sali Roland kettőre növelte a mieink előnyét. A második félidőből 12 perc telt el, amikor Varga László ismét betalált, s ezzel végleg eldőlt a találkozó sorsa. A kérdés ekkor már csak az volt, hogy milyen különbséggel nyeri meg a mérkőzést a JFC. A találkozó utolsó tíz percében még Kardos Gergő és Varga László révén újabb gólokat szerzett a JFC, s így alakult ki a 0-5-ös végeredmény. Varga László a három góljának köszönhetően, 8 forduló után a góllövő lista 2-4. helyén áll 8 találattal.

Cserkeszőlői SE – Jászberényi FC 0-5 (0-2)

Gólszerzők: Varga László (12. p, 57. p, 86. p), Sali Roland (14. p), Kardos Gergő (83. p)