Megtekintések száma: 158
0 0
Olvasási idő:2 perc, 15 másodperc

A „vármegye egyes” labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában az élmezőnyhöz sorolt kisújszállásiakat fogadta a JFC. A megelőző négy fordulóban a hazaiak hét, a vendégek hat pontot szereztek.

Jászberényi FC – PRIMOIL Kisújszállás 8-1 (4-0)

A 21. percben Palcsó Martin tökéletesen tekert egy 18 méteres szabadrúgást a jobb felső sarokba (1-0). A 27. percben Nagy Ferenc volt jó helyen, és egy kipattanó labdát lőtt közelről a kapuba (2-0). A 42. percben Aranyos Patrik magabiztosan küldte a jobb alsó sarokba a buktatásért megítélt 11-est (3-0). A 45. percben a hazai támadók látványosan „megfirkálták” a kisújszállási védelmet, Kövér Botond pedig elegánsan befejezte az akciót (4-0). A 46. percben Kondrács Péter öngólt vétett. Mintha a „fogadás jobbról, a labdának tisztelegj”- vezényszó hangzott volna fel előtte (5-0). A 48. percben Aranyos Patrik labdája csavarodott védhetetlenül a kapuba (6-0). Az 58. percben Lukovszky Attila meglőtte a vendégek becsületgólját, de olyan csendben, hogy szinte fel sem tűnt (6-1). A 74. percben Sali Roland a kapusról kipattanó labdából volt eredményes (7-1). A 88. percben Kövér Botond bombagólt ragasztott a léc alá (8-1).

Húsz perc lanyha labdatologatás és napsütéses ismerkedés után beindult a gólvágás. A jászberényi csapat úgy ütötte ki a kisújszállásiakat, hogy olyan nagyon nem is kellett megerőltetniük magukat, meg sem kottyant nekik ez a meccs. A JFC jószerével akkor rúgott gólt, amikor akart. A vendégek gyorsan feladták, mást nem is tehettek, hiszen nem boldogultak a hazaiakkal. Nyolcat kaptak, de ha tizenkettővel mennek haza, az sem lett volna túlzás. A Jászberényi FC pedig a ragyogó szombat délutánhoz méltó gólkülönbséggel nyert.

A szép idő és a sok gól feledtette a gondokat.

Rákóczifalva SE – Cserlkeszőlői SE 0-1

A JNSZ Vármegyei I. osztályú felnőtt férfi labdarúgó-bajnokság állása az 5. fordulót követően:

1. Törökszentmiklósi FC-VETERINER (24-1) 15
  2. Mezőtúri AFC-RAFI (11-7) 12
  3. Jászberényi FC (19-6) 10
  4. Jánoshida SE (12-7) 10
  5. Rákóczifalva SE (11-6) 10
  6. Kenderesi VSE (13-7) 9
  7. Tószegi KSE (13-8) 9
  8. Lurkó Focimánia FK ((7-5) 9