A labdarúgó Eb teljes menetrendje

Jó világ jön a futball szerelmeseire, hiszen ma estétől egy hónapon át akár mind az 51 mérkőzését is megtekinthetik a 2020-ról elhalasztott labdarúgó Európa-bajnokságnak. Ráadásul társrendezők vagyunk, tehát nálunk is lesznek mérkőzések, s ami a legfontosabb, a magyar válogatott is ott van a mezőnyben. Alábbiakban az Eb teljes menetrendjét megtalálja nálunk.

Amit pedig még nagyon fontos tudni: Jászberényben a Főnix MűhelyHáz udvarán, a Főnix Fociteraszon egy 15 m2-es LED-falon lehet ingyenesen megtekinteni az összes mérkőzést. Eső esetén a Főnix MűhelyHázban lesz követhető, hogy mi történik az Eb összecsapásain.

Étel-ital a helyszínen biztosított, s csak az égiek kegyeit kell elnyerni ahhoz, hogy sokan együtt szurkolhassunk a magyar válogatottnak.

Az Eb menetrendje

  1. csoportkör

Június 11. – péntek

21.00 óra: Törökország – Olaszország (A-csoport)

 

Június 12. – szombat

15.00 óra: Wales – Svájc (A-csoport)

18.00 óra: Dánia – Finnország (B-csoport)

21.00 óra: Belgium – Oroszország (B-csoport)

 

Június 13. – vasárnap

15.00 óra: Anglia – Horvátország (D-csoport)

18.00 óra: Ausztria – Észak-Macedónia (C-csoport)

21.00 óra: Hollandia – Ukrajna (C-csoport)

 

Június 14. – hétfő

15.00 óra: Skócia – Csehország (D-csoport)

18.00 óra: Lengyelország – Szlovákia (E-csoport)

21.00 óra: Spanyolország – Svédország (E-csoport)

 

Június 15. – kedd

18.00 óra: Magyarország – Portugália (F-csoport)

21.00 óra: Franciaország – Németország (F-csoport)

 

  1. csoportkör

Június 16 – szerda

15.00 óra: Finnország – Oroszország (B-csoport)

18.00 óra: Törökország – Wales (A-csoport)

21.00 óra: Olaszország – Svájc (A-csoport)

 

Június 17. – csütörtök

15.00 óra: Ukrajna – Észak-Macedónia (C-csoport)

18.00 óra: Dánia – Belgium (B-csoport)

21.00 óra: Hollandia – Ausztria (C-csoport)

 

Június 18. – péntek

15.00 óra: Svédország – Szlovákia (E-csoport)

18.00 óra: Horvátország – Csehország (D-csoport)

21.00 óra: Anglia – Skócia (D-csoport)

 

Június 19. – szombat

15.00 óra: Magyarország – Franciaország (F-csoport)

18.00 óra: Portugália – Németország (F-csoport)

 

  1. csoportkör

Június 20. – vasárnap

18.00 óra: Svájc – Törökország (A-csoport)

18.00 óra: Olaszország – Wales (A-csoport)

 

Június 21. – hétfő

18.00 óra: Észak-Macedónia – Hollandia (C-csoport)

18.00 óra: Ukrajna – Ausztria (C-csoport)

21.00 óra: Oroszország – Dánia (B-csoport)

21.00 óra: Finnország – Belgium (B-csoport)

 

Június 22. – kedd

21.00 óra: Horvátország – Skócia (D-csoport)

21.00 óra: Csehország – Anglia (D-csoport)

 

Június 23. – szerda

18.00 óra: Szlovákia – Spanyolország (E-csoport)

18.00 óra: Svédország – Lengyelország (E-csoport)

21.00 óra: Portugália – Franciaország (F-csoport)

21.00 óra: Németország – Magyarország (F-csoport)

 

Az egyenes kieséses szakasz – nyolcaddöntők

 

Június 26. – szombat

18.00 óra: A2 – B2 (38. mérkőzés)

21.00 óra: A1 – C2 (37. mérkőzés)

 

Június 27. – vasárnap

18.00 óra: C1 – D3/E3/F3 (40. mérkőzés)

21.00 óra: B1 – A3/D3/E3/F3 (39. mérkőzés)

 

Június 28. – hétfő

18.00 óra: D2 – E2 (42. mérkőzés)

21.00 óra: F1 – A3/B3/C3 (41. mérkőzés)

 

Június 29. – kedd

18.00óra: D1 – F2 (44. mérkőzés)

21.00 óra: E1 – A3/B3/C3/D3 (43. mérkőzés)

 

Negyeddöntők

 

Július 2. – péntek

18.00 óra: 41. mérkőzés győztese – 42. mérkőzés győztese (45. mérkőzés.)

21.00 óra: 39. mérkőzés győztese – 37. mérkőzés győztese (46. mérkőzés)

 

Július 3. – szombat

18.00 óra: 40. mérkőzés győztese – 38. mérkőzés győztese (47. mérkőzés)

21.00 óra: 43. mérkőzés győztese – 44. mérkőzés győztese (48. mérkőzés)

 

Elődöntők:

Július 6. – kedd

21.00 óra: 46. mérkőzés győztese – 45. mérkőzés győztese

Július 7. – szerda

21.00 óra: 48. mérkőzés győztese – 47. mérkőzés győztese

Döntő

Július 11. – vasárnap

21.00 óra: London az elődöntő győztesei

 

 

 

 

 

 

Vélemény, hozzászólás?