Két ezüstért emeltek…

2016. május 1-én rendezték meg a Scitec-RAW Felhúzó Kupát Budapesten, a FitBalance-on, ahol városunkat két erőemelő is képviselte.


A FitBalance Magyarország egyik vezető fitnesz, wellness, valamint az egészséges életmód kedvelőinek egynapos egészség expója és mozgás fesztiválja. 2006 óta évről – évre növekvő sikerrel és látogatótáborral immár hagyományosan,  évente kétszer is megrendezik.


A FitBalance Fitness Fesztivál keretein belül megrendezett Scitec-RAW Felhúzó Kupán városunkat, a Victory Gym két versenyzője képviselte. A junior -90 kg-os súlycsoportban Földi János II. helyezést ért el, 230 kg-os teljesítményével.


A felnőtt +125 kg-os súlycsoportban Szabó Zsolt Viktor szintén II. helyezést ért el 300 kg-os felhúzásával. Zsolt csak 5 kg-al maradt el riválisától, aki mellesleg Szlovákia legerősebb embere.

A közelgő Magyar Bajnokság és az Európa Bajnokság előtt ez, mindenképpen remek teljesítmény mindkét versenyzőnktől.