Budapesten jártak a nagyboldogosok

Az őszi szünetet a pihenés mellet egy budapesti látogatással is színesítette a Nagyboldogasszony Katolikus Iskola tanulóinak egy csoportja. Erről Kelemen Csilla tájékoztatta szerkesztőségünket.

Az őszi szünetben a Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium 8. c osztályosainak egy csoportja ellátogatott az Országházba, ahol Pócs János a Jászság országgyűlési képviselője fogadta őket. Idegenvezető segítségével végigjárták a látogatási útvonalat, amely hatalmas élményt jelentett diákjaink számára. Ezt követően a Terror Házában folytatódott a program, ahol szintén idegenvezető kalauzolta a csoportot. Történelmi élményekkel feltöltődve tértek haza nagyboldogos diákjaink a budapesti kirándulásról.

 

Vélemény, hozzászólás?