Jászberényi tenisz sikerek

Két ezüstérmet szereztek a berényi teniszezők a 2021. évi Országos Pedagógus Teniszversenyen, majd Bartóki József Gyulán is kétszer állhatott a dobogó második fokán.

Városunkat Dancsó Márk és Bartóki József (fotónkon) képviselte a július elején Baján rendezett Országos Pedagógus Teniszversenyen.

Egyéniben Dancsó Márk egészen a döntőig menetelt és csak ott szenvedett vereséget, s ezüstérmet szerzett.

Ugyancsak második lett a párosok versenyében a Dancsó Márk – Bartóki József kettős is.

Július 24-25-én Gyulán rendeztek teniszversenyt, ahol az 50+-os kategóriában is a második helyet szerezte meg Bartóki József.

A párosok versenyében is ezüstérmes lett a berényi teniszező a békéscsabai Lipták Szabolccsal.