Vereség a nyitányon

Megkezdődött az őszi szezon női labdarúgóinknak is. Városunk csapata a tavalyi évhez hasonlóan a Pest megyei 3/4 pályás bajnokság Keleti csoportjába nyert besorolást.

Az alaposan megfiatalított jászberényi gárda az első félidőben jól tartotta magát a vendég Gyöngyös ellen. Inkább mezőnyjáték folyt, és bár mindkét kapu előtt voltak lehetőségek, gólt csak a lefújás előtti percben láthatott a kisszámú közönség. Ekkor Tóth Adrienn talált a vendégek kapujába, így 1-0-ás berényi előnnyel térhettek a csapatok rövid pihenőre. A második félidő közepétől aztán a tapasztaltabb, rutinosabb gyöngyösiek kétszer is mattolták a hazaiak kapusát, Göblyös Imolát, így 2-1 arányban legyőzték a pályaválasztó JFC-t.

A következő hétvégén szabadnaposak lesznek a lányok, a Tóalmáshoz utaznak, akik a nyitófordulóban otthon 3-0-ás győzelemmel gyűjtötték be a három pontot.