Kiütéses győzelem

Két hét szünet után két idegenbeli, és két hazai győzelemmel a tarsolyában lépett pályára a Jászberényi FC női labdarúgó csapata. Az ellenfél az eddig mindössze négy pontot gyűjtött KDSE Váci Reménység gárdája volt.

A széltől támogatva rögtön támadólag léptek fel lányaink. Helyzetekből és távoli lövésekből sem volt hiány, azonban az első félidőben csak két kapufáig és egy szépségdíjas gólig jutottak Horváth Zsuzsanna révén.

A második félidőt viszont rögtön góllal indították, és innen kezdve „kiszakadt a gólzsák”, futószalagon estek a szebbnél szebb találatok. Tóth Adrienn /2/, Rácz Roxána/2/, Medve Dóra, Göblyös Anikó és Menyhárt Zsanett iratkozott fel a góllövők közé. JFC – KDSE Váci Reménység 8-0 /1-0/

Ezzel a győzelemmel továbbra is vezeti a tabellát városunk csapata. A hétvégén a Pénzügyőr SE-hez látogatnak, akik jelenleg a harmadik helyen tanyáznak.