Gólzáporos kezdet

A hétvégén útjára indult a labda a női labdarúgásban is. A Jászberényi FC női csapata Heves csapatát látta vendégül, akiket ősszel sikerült legyőzniük. Most is erre készültek.

A Pest megyei női 3/4 pályás női labdarúgó bajnokság első tavaszi mérkőzése ideális labdarúgó időben kezdődött a kisebbik műfüves pályán. Ez meglátszott a lányokon is, hiszen nagy kedvvel játszottak és az első negyedóra végéig négy gólt rúgtak. A negyedik percben Barta Karolina kezdte a gólgyártást, majd Vágó Anikó és Koncsik Noémi is duplázott. A hevesiek szórványos ellentámadásai nem sok veszélyt jelentettek Göblyös Imola kapujára, Barta Ágnes góljával pedig már hat gólos előnnyel térhettek pihenőre a csapatok.

A második félidőben sem kellett sokáig várni az újabb találatra, amely ezúttal is Vágó Anikó nevéhez fűződik, majd a félidő közepe táján Menyhárt Zsanett Ágnes is gólt szerzett. A hátralévő időben többször már nem rezdült meg a vendégek hálója, így a végeredmény: Jászberényi FC- Heves 8-0.

A hétvégén a lányok a bajnokesélyes Gyöngyös együttesénél vendégszerepelnek.