Évadnyitó Duatlon

Az elmúlt hétvégén, mi jászberényi triatlonosok Abonyban álltunk rajthoz az Évadnyitó Duatlonon.

A duatlon egy hosszabb futással kezdődik majd kerékpározással folytatódik és még egy rövidebb futással érhetsz a célba. Ez a verseny, mint a neve is mutatja, évadnyitó, az első verseny volt az esztendőben, amit már nagyon vártunk.

Népes mezőny állt rajthoz – szerte az országból – minden korosztályban. Így nem volt könnyű dolgunk.  De több korcsoportban is sikerült jó helyezéseket  megszerezni. A legjobb eredményt a legrutinosabb versenyzőnk Demeter Gábor érte el sprint távon, ahol szenior1 kor csoportban elsőként ért célba. További eredmények: Sprint távon felnőtt nők: Lagzi-Kovács Judit 5. hely; Serdülő távon: Nyekeczki Dani és Pál Dalma Zoé 4. hely; Gyerek távon: Vincze Ákos 6. hely; Ujonc B fiúk: Fejes Balázs 5. hely; Ujonc A: Vincze Szabolcs 5. hely.